De A-Factor gaat toeren

De expositie De A-Factor komt in meerdere locaties van de Openbare Bibliotheek Amsterdam te hangen. In maart is de expositie over jongeren met afasie te zien in Amsterdam Noord, locatie Van der Pek.

De A-Factor is een beeldende kunst expo over jonge mensen met hersenletsel en de taalstoornis afasie. De A-Factor is ook een platform voor participatie waar mensen met en zonder afasie elkaar ontmoeten en met elkaar samenwerken.

Een van de achtergronden voor De A-Factor. Geschilderd door Markus.

Bij de expositie kunnen bezoekers op de foto door te poseren voor een achtergrond die gemaakt is door deelnemers van onze stichting. Deze foto’s worden geprojecteerd, zodat de bezoekers onderdeel worden van de expositie. Het onderscheid tussen bezoeker en iemand met afasie, vervalt daardoor.

De fotobooth met fotograaf is alleen op donderdagmiddag. Het bijzondere is dat de fotograaf ook afasie heeft.

Expositie De A-Factor is vanaf 1 maart t/m 29 april 2022 in Oba Van der Pek Amsterdam Noord.