Mooie expositie in Leek

Mooie kunstwerken door mensen met afasie zijn te zien in de bibliotheek van Leek.

Iedere maandagochtend komen mensen met afasie naar De Venne in Hoogeveen en elke donderdagochtend naar het Dorpshuis in Lettelbert. Kunstenaar Wine Fransen begeleidt hen bij het tekenen en schilderen. Er zit veel talent tussen de deelnemers. Het belangrijkste van de sessies is dat mensen met afasie zich beeldend kunnen uiten. Daarnaast is het ook erg gezellig om zo samen te komen met lotgenoten.

Beide ateliers worden mede mogelijk gemaakt door een financiële bijdrage van onze stichting. In het dorpshuis van Lettelbert gebeurt dit in samenwerking met ’s Heeren Loo De Noorderbrug. De ruimte van het dorpshuis bleek uitermate geschikt voor deze schilder bijeenkomsten – zelfs tijdens Coronaperioden.

De expositie is van 27 oktober tot 15 januari te zien in de bibliotheek van Leek.
Adres: Waezenburglaan 53
9351HC Leek

Je bent van harte welkom deze schilderijen tijdens openingsuren van de bibliotheek te bekijken.

Openingstijden
Maandag tot en met Donderdag 10:00 – 17:30 uur
vrijdag 10:00 – 19:00 uur
zaterdag 10:00 – 14:00 uur
zondag gesloten

Bezoek hun website voor bijzonderheden.

Bijgevoegd schilderij werd gemaakt door Tinus in Hoogeveen.